Karar Ağaçları

Kredico’nun sahip olduğu karar ağaçları, bilinçli finansal kararlar almanızı sağlayarak, işinizi büyütmenize yardımcı olur.

Tamamen sizlerin ihtiyaçları ile özel tasarlanan Karar Destek Sistemleri modelleri; Peşin, vadeli, vade sayısı gibi alınması gereken finansal kararları “KOLAY” ve ‘’OTOMATİK’’ hale getirerek, zamandan ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Özel tasarlanan karar ağaçları, EVET/HAYIR kararını kolaylaştıran uygun iş akışları oluşturmanıza yardımcı olur.

Günlük operasyonlarınızı etkileyen önemli finansal kararlar hakkında saniyeler içinde kararlar verin. Veri analitiği ve karar çözümlerimizle entegre olarak, iş yapma şeklinizi sonsuza kadar değiştirebilir, zamandan ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olabiliriz.

Bu, sizi ve personelinizi iş hedeflerinize ulaşmak için daha fazla zaman harcayabileceğiniz konusunda özgür kılar.

style switcher

Bekleyen alacaklarınızın kontrolünü, çeviklik, esneklik ve bağımsızlık sağlayan karar modelleri ile güvence altına alın.

Tüm finansal kararlarınızı karar ağaçları üzerinden elde edilen skor kartları ile kolayca alabilirsiniz.

Platformun gücü ve esnekliğini, mevcut ve yeni müşteriler için kararlar almanız, alacak riskinin analizi, tahmine dayalı puanlama, müşteri segmentasyonu, işletme raporlaması, sigortalama ve tahsilat stratejileri gibi birçok faklı işlemi ele almak için kullanabilirsiniz.

Nasıl Çalışır ?

Müşteriler ve işletmelerin, sahip oldukları finansal verileri de dahil olmak üzere, lokasyon verisi, finansal istikrarın belirlemesindeki temel istatiksel metrikler ve talep edildiğinde şirketlerin sahip olduğu veriler de karar ağaçlarına dahil edilerek dakikalar içerisinde müşteri riskini öğrenebilirsiniz.

kredico nasıl çalışır

Bize Ulaşın

Başarılı!
Hata!