Psikometrik Test

Müşterilerinizi, tedarikçilerinizi, rakiplerinizi ve potansiyel müşterilerinizi ne kadar iyi tanıyorsunuz?

Finansal verilere dayalı kredi puanları, mevcut koşullar altında kredi kullanım ve ödeme verileriniz varsa borçlarınızı geri ödeyip ödemeyeceğinizi tahmin edebilir.

Ancak yeni puanlama modelleri, kişiliğinizde barındırdığınız davranışlarınızı da göz önüne alarak, öngörülemeyen fakat olası koşullardaki değişiklikler gerçekleştiğinde, ödeme alışkanlıklarınızın ne şekilde sonuçlanacağını da tahmin ederek DAHA DOĞRU sonuçlara ulaşmanızı sağlar.

Psikometrik testler ile güçlendirilmiş skor kartları, bankalarda yeterli kredi geçmişine sahip olmayan, kredi ilişkisinde bulunmayan ve kredi puanları hesaplanamayan müşterilerinizle ölçülebilir ticari işbirlikleri yaratmanıza olanak sağlar.

kredico psikometrik-test

20 Milyon yeni müşteriye daha ulaşın.

Psikometrik testler, kişiliğinizin farklı yönlerini ve ödeme niyeti davranışlarınızı objektif olarak ölçmek için tasarlanmıştır.

Psikometrik testler sayesinde, finansal hizmetlere erişimi olmayan yaklaşık 20 milyon kişiyi değerlendirebilme ve potansiyel müşterileriniz haline getirerek, gelirinizi artırma imkanına kavuşursunuz.

kredico 20 milyon kisi

Bize Ulaşın

Başarılı!
Hata!